Президент України утворив вісім військових адміністрацій на території Донеччини

Дата: 30.03.2022 21:00

Президент України Володимир Зеленський утворив вісім військових адміністрацій на території Донецької області. Відповідний указ №188/2022 оприлюднений на сайті глави держави.

На базі семи військово-цивільних адміністрацій населених пунктів Донецької області утворено:

• Авдіївську міську військову адміністрацію Покровського району Донецької області;
  • Вугледарську міську військову адміністрацію Волноваського району Донецької області;
  • Мар’їнську міську військову адміністрацію Покровського району Донецької області;
  • Очеретинську селищну військову адміністрацію Покровського району Донецької області;
  • Світлодарську міську військову адміністрацію Бахмутського району Донецької області;
  • Слов’янську міську військову адміністрацію Краматорського району Донецької області;
  • Торецьку міську військову адміністрацію Бахмутського району Донецької області.

«У зв’язку з утворенням військових адміністрацій населених пунктів, зазначених у частині першій цієї статті, повноваження відповідних військово-цивільних адміністрацій населених пунктів припиняються з дня початку здійснення відповідною військовою адміністрацією своїх повноважень», - зазначено у документі.

Також утворено Дружківську міську військову адміністрацію Краматорського району.