Головне управління ДСНС України у Донецькій області попереджає
Рятувальники нагадують, що за самовільне спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків відповідно до чинного законодавства передбачена кримінальна та адміністративна відповідальності, а саме: стаття 245 Кримінального кодексу України, у вигляді позбавлення волі на термін від 2-ох до 5-ти років та стаття 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у вигляді штрафу - від 3 060 грн. до 6 120 грн!
Служба порятунку закликає усіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі! Повідомляйте про паліїв і за можливості проводьте превентивні бесіди із сусідами, які нехтують попередженнями. Відповідальність, виконання та знання правил пожежної безпеки громадянами допоможе завчасно попередити надзвичайні ситуації.