ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ!

Дата: 27.03.2022 14:06

Територіальна оборона Бахмутського району Донецької області сформована відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву» та виконує свої завдання на території Бахмутського району в межах, визначених чинним законодавством України.

З метою недопущення випадків порушення прав цивільного населення в період воєнного стану на території  району звертаємо вашу увагу на наступне:

1. Підрозділи ТрО не вилучають майно цивільного населення.

2. Підрозділи ТрО не збирають кошти, інші цінні речі для потреб ТрО.

3. Підрозділи ТрО не оприлюднюють інформацію у ЗМІ, соціальних мережах про проблемні питання з метою отримання матеріальних благ.

У випадках вилучення майна (рухомого або нерухомого) у цивільного населення, збору коштів, інших цінних речей для потреб ТрО у населених пунктах Бахмутського району просимо вас звертатись до Бахмутського відділу поліції за телефоном:  + 38 050 473 30 55.