Вітання начальника Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка з Днем Служби безпеки України

Дата: 25.03.2022 10:20

30 років вірності присязі та служіння українському народові.

30 років безсонних ночей, виснажливих тренувань, складних операцій - заради єдиного - безпеки нашої держави.

Шеврони, збережені з 2014 року, гордо прикрашають форму.

Пам'ять та злість, жага помсти за своїх побратимів не дасть рашистам ніяких шансів.

Вміння, філігранно відточені за 9 років війни.

Очі, сповнені свободи, любові до своєї країни та ненависті до ворога.

Очі, які бачать все та 9-й рік війни нищать тих, хто посягає на територіальну цілісність та незалежність України.

Ці очі будуть останнім, що побачать перед смертю вороги України!

Знаю - ваші дії чіткі, нечутні та неочікувані.

Зі святом вас, вірні воїни Служби безпеки України!

Знаю, як важко сьогодні в Маріуполі, Бахмуті, Краматорську, Авдіївці та Мар'їнці. Але знаю й ще одно - кожен з вас - від рядового до генерала - це Служба, якою пишається вся Донеччина та Україна!

З річницею! Тримаємо стрій і б'ємо точно в ціль! Разом переможемо!

Начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко