На Донеччині за день три людини загинули та шестеро зазнали поранень від російських обстрілів

Дата: 24.03.2022 22:06

Три людини загинули та шестеро зазнали поранень від російських обстрілів на території Донецької області сьогодні, 24 березня. Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.

«Росія вбиває цивільних!.. За 24 березня загинули 3 людини: у Нью-Йорку, Новоселівці та Новопокровському. Поранено – 6 людей. Крім того, у Бахмуті медичну допомогу отримала 1 людина, поранена на Луганщині», - написав він.

Сьогодні також стало відомо, що росіяни вбили ще 2 дітей на Донеччині: у Маріуполі загинула 11-річна дівчинка, а в Ясній Поляні – 14-річний хлопець. Крім того, є інформація про ще 1 загиблого і 5 поранених у Маріуполі.

Наразі неможливо встановити точну кількість жертв росіян у Маріуполі та Волновасі.