Понад ста мешканців прифронтових населених пунктів Донеччини виїхали до міста Дніпро

Дата: 24.03.2022 16:59

Понад ста мешканців прифронтових населених пунктів Донецької області виїхали до міста Дніпро сьогодні, 24 березня.

Обласний штаб  з питань евакуації людей із зон, небезпечних для життя внаслідок військової агресії рф, функціонує у місті Покровськ.

Сьогодні завдяки злагодженій роботі фахівців департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, департаменту освіти облдержадміністрації, Покровського педагогічного коледжу, Покровського психоневрологічного інтернату, Головного управління ДСНС України у Донецькій області відправлені до м. Дніпро 103 мешканці (з них 22 дитини) Авдіївської, Вугледарської, Очеретинської та Новогродівської громад.

Всі переміщені були зареєстровані, отримали первинну медичну допомогу, забезпечені харчуванням, водою, солодощами. За потреби громадяни отримали допомогу психолога.