A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Роботодавці зможуть отримувати компенсацію за ВПО

Дата: 23.03.2022 13:12
Кількість переглядів: 161

Фото без опису

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 331 затверджено Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Порядок визначає умови, механізм виплати та порядок використання коштів для надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану особу з числа ВПО внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

ВПО в розумінні цього порядку – це особа, яка після введення воєнного стану перемістилася з території, на якій проводяться бойові дії, до населених пунктів, де може надаватися допомога в рамках Програми «єПідтримка», та отримала довідку ВПО.

Компенсація витрат надається роботодавцю за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом. Її розмір становить 6500 гривень за кожну працевлаштовану особу.

Зі свого боку роботодавець має перебувати на обліку як платник єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Важливою умовою є подання податкової звітності за IV квартал 2021 р. або річної звітності за 2021 рік. Розмір встановленої зарплати працівника не може бути нижчим за розмір мінімальної, встановленої законодавством.

Як отримати компенсацію і який перелік документів треба підготувати, за посиланням - https://is.gd/LhHotZ 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора