Донеччина отримала сім вагонів гуманітарної допомоги від Міністерства соціальної політики

Дата: 14.03.2022 17:18

Сім вагонів гуманітарної допомоги від Міністерства соціальної політики прибули до Донецької області на цих вихідних. Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.

Йдеться про 21,2 тис. продуктових наборів для багатодітних сімей, прийомних сімей та будинків сімейного типу, одиноких матерів/батьків, одиноких людей похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують догляду. Всього – 123 тонни продуктів першої необхідності: крупи, макарони, м’ясні консерви, олія, цукор, печиво.

«Набори вже роз’їжджаються по громадам області і невдовзі будуть передані тим, хто їх потребує. Дякую всім, хто долучився до збору та доставки цього цінного вантажу!», - написав Павло Кириленко.