Усі разом підтримаємо територіальну оборону Бахмутського району!

Дата: 02.03.2022 10:39

Шановні мешканці Бахмутського району!

Сотні наших земляків вступили до лав територіальної оборони Бахмутського району, щоб захистити Україну від агресора, захистити наші родини і домівки.

Структурні підрозділи територіальної оборони Бахмутського району потребують вашої підтримки щодо матеріально-технічного забезпечення.

Просимо вас підтримати наших захисників і надати допомогу підрозділам тероборони та військовим частинам району:

продукти харчування (консерви, сало, овочі, крупи, чай, питна вода, консервація);

засоби особистої гігієни, миючі засоби;

лопати, віники, військова форма (піксель та кольору олива), спальні мішки, матраци, подушки та ковдри, рушники, посуд (бажано залізний).

бойлери;

паливно-мастильні матеріали.

Допомогу можна доставити з 8.00 до 16.00 до пункту прийому, що розташований в адмінбудівлі Бахмутської райдержадміністрації за адресою: м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33.

Контактний телефон: 050 839 54 04, 050 839 27 44, 066 820 74 84