A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Звернення голови Донецької ОДА Павла Кириленка у зв’язку з введенням воєнного стану в Україні

Дата: 24.02.2022 10:12
Кількість переглядів: 391

Фото без опису

В Україні запрацював режим воєнного стану.

Це необхідно для того, щоб держава змогла повноцінно захищатись. Всім цивільним обов’язково мати при собі документи. 

Важливо – бути уважним до офіційної інформації, не споживати інформацію з неперевірених джерел, не поширювати фейки. За потреби – будьте готові допомагати військовим, поліцейським, рятувальникам.

Режим воєнного стану передбачає, що для потреб оборони може бути використане майно і транспорт підприємств і громадян. Також можливе спрямування роботи цивільних об?єктів для потреб оборони. АЛЕ ПОКИ ЩО К ЦЬОМУ НЕМАЄ ПОТРЕБИ!

Закликаю всіх підприємців та всі організації продовжувати працювати заради українців, дбати про своїх працівників, здійснювати забезпечення суспільних потреб у товарах і послугах.

Усі патріотичні сили України зараз об’єднані спільною справою. Рішення про введення воєнного стану Верховна Рада затвердила конституційною більшістю.

Президент і все керівництво держави, військове командування виконують свої завдання. Президент віддав наказ наносити максимальний урон ворогу. Росія має перші показові втрати – рішення Путіна про вторгнення принесе його державі тільки біль і проблеми. Президент контактує з представниками провідних держав – ми маємо максимальну підтримку.

Росія намагається знищити нашу державність і незалежність. Знову, як це й було впродовж багатьох століть її існування. Але правда – на нашому боці. Своєї свободи ми не віддамо. 

Сьогоднішнє вторгнення – це замах на весь світовий порядок, який встановився після Другої світової війни. Тепер від нашої перемоги залежить те, яким буде світ майбутнього. І ми цю перемогу здобудемо.

Зараз Росія завдає ударів по військовій та стратегічно важливій інфраструктурі по всій країні. Порушені кордони – з півночі, сходу, а також і адміністративна межа з Кримом. Збройні Сили України наносять удари у відповідь, ворог має втрати.

Ситуація тяжка, але її треба сприймати спокійно. Головна мета Росії – це дестабілізація нашої держави, руйнація інституцій та паніка в суспільстві. Знаходитись в аеропортах і на інших об?єктах інфраструктури, які мають стратегічне значення, небезпечно. Тому для цивільних людей правильно зараз залишатись в рамках свого звичайного життя, допомагати рідним, близьким, колу друзів. 

Кожен, хто може допомогти обороні і має бойовий досвід, має негайно з?явитись у відповідні центри комплектації Збройних Сил України. Територіальна оборона виконуватиме завдання згідно з командами. Стежте за офіційною інформацією.

Ми на своїй землі, правда – за нами. Світ повинен відреагувати максимально жорстко на те, що відбувається. Президент і всі наші дипломати зараз забезпечують відповідну комунікацію з партнерами.

Слава Україні!

 

Голова Донецької облдержадміністрації,

керівник обласної військово-цивільної адміністрації

Павло Кириленко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора