A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Шановні мешканці смт. Зайцеве!

Дата: 22.02.2022 11:00
Кількість переглядів: 445

Фото без опису

Управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації Донецької області нагадує, що мешканцям населених пунктів на лінії зіткнення, які внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України залишилися без тепло- або газопостачання та використовують побутові електроприлади для обігріву своїх житлових приміщень, розмір субсидії в опалювальний сезон може обчислюватись з урахуванням соціальних нормативів споживання електричної енергії, які передбачені для електроопалення.

Відповідні зміни значно спрощують доступ до програми житлових субсидій, а розмір субсидії суттєво збільшиться. Для визначення права на отримання житлової субсидії необхідно подати нову заяву та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії уповноваженому спеціалісту з питань соціального захисту населення Світлодарської міської військово-цивільної адміністрації або надіслати необхідні документи поштою до управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації Донецької області за адресою: 84500, м. Бахмут,  вул. Миру, 69.

З будь-яких питань щодо призначення та виплати усіх видів державних допомог рекомендуємо звертатись до управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації за телефоном (0627) 44-71-55.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора