Донецька область

Шановні мешканці смт. Зайцеве!

Дата: 22.02.2022 11:00
Кількість переглядів: 433

Управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації Донецької області нагадує, що мешканцям населених пунктів на лінії зіткнення, які внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України залишилися без тепло- або газопостачання та використовують побутові електроприлади для обігріву своїх житлових приміщень, розмір субсидії в опалювальний сезон може обчислюватись з урахуванням соціальних нормативів споживання електричної енергії, які передбачені для електроопалення.

Відповідні зміни значно спрощують доступ до програми житлових субсидій, а розмір субсидії суттєво збільшиться. Для визначення права на отримання житлової субсидії необхідно подати нову заяву та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії уповноваженому спеціалісту з питань соціального захисту населення Світлодарської міської військово-цивільної адміністрації або надіслати необхідні документи поштою до управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації Донецької області за адресою: 84500, м. Бахмут,  вул. Миру, 69.

З будь-яких питань щодо призначення та виплати усіх видів державних допомог рекомендуємо звертатись до управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації за телефоном (0627) 44-71-55.