Вічна пам’ять і слава Героям Небесної Сотні!

Дата: 20.02.2022 10:00

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Наш земляк Дмитро Чернявський – один із п’ятьох Героїв Небесної Сотні з Донеччини. Він був убитий в центрі Донецька,  коли  проросійські мітингувальники напали на учасників мітингу на підтримку єдності України.

Нині Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18, де він навчався, носить ім’я Героя України Дмитра Чернявського.

Делегація Бахмутської райдержадміністрації прибула до навчального закладу, щоб віддати данину шани і пам’яті українському патріоту. Учасники меморіальної акції хвилиною мовчання вшанували пам’ять Дмитра Чернявського і поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на честь Героя Небесної Сотні.

Наш обов’язок – зберегти і передати нащадкам пам’ять про кожного героя, який віддав життя за Україну. Їх подвиг житиме в наших серцях.

Герої не вмирають!

Вічна пам’ять і слава Героям Небесної Сотні!