Звернення голови Бахмутської райдержадміністрації з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 08:00

Дорогі земляки!

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які під час Революції Гідності віддали своє життя, відстоюючи  права людини, ідеали демократії, майбутнє України.

Ніколи не буде забута кривава розправа над героями Майдану, які до останнього подиху захищали честь і гідність українського народу. Подвиг Героїв Небесної Сотні залишиться в пам’яті нинішніх і прийдешніх поколінь взірцем героїчної самопожертви та щирої любові до України.

Своєю мужністю та незламністю українці довели, що від кожного з нас залежить те, у якій країні ми житимемо, що немає нічого більш дієвого, як згуртованість народу навколо поставленої мети.

Сьогодні, коли наша Україна переживає суворі випробування, цей приклад нагадує всім нам про могутню силу національного єднання. Закликаю вас плекати в своїх душах добро та берегти мир на нашій землі. Всім серцем любіть Україну, будьте вірні їй і в горі, і в радості.

Слава нашій рідній Україні!

Слава нашим героям!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                            Олексій РОСЛОВ