A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Керівництво Бахмутської райдержадміністрації взяло участь у сесії Бахмутської районної ради

Дата: 17.02.2022 15:50
Кількість переглядів: 439

17 лютого керівництво Бахмутської РДА, начальники управлінь і відділів  райдержадміністрації взяли участь у пленарному засіданні чергової сесії Бахмутської районної ради.

Згідно з порядком денним голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов до уваги депутатів представив Звіт про виконання делегованих повноважень у 2021 році. У звітному періоді райдержадміністрація  здійснювала реалізацію делегованих повноважень за напрямками, що визначені статтею 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Начальник відділу соціально-економічного розвитку територій та агропромислового розвитку райдержадміністрації Оксана Сопельник проінформувала депутатів щодо проектів рішень  «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2021 рік» і «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2022 рік».

З питання щодо затвердження звіту про виконання районного бюджету на 2021 рік доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Любов Бондаренко.

За результатами розгляду вищезазначених питань депутатами районної ради прийняті відповідні рішення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора