Керівництво Бахмутської райдержадміністрації взяло участь у сесії Бахмутської районної ради
17 лютого керівництво Бахмутської РДА, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації взяли участь у пленарному засіданні чергової сесії Бахмутської районної ради.
Згідно з порядком денним голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов до уваги депутатів представив Звіт про виконання делегованих повноважень у 2021 році. У звітному періоді райдержадміністрація здійснювала реалізацію делегованих повноважень за напрямками, що визначені статтею 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Начальник відділу соціально-економічного розвитку територій та агропромислового розвитку райдержадміністрації Оксана Сопельник проінформувала депутатів щодо проектів рішень «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2021 рік» і «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2022 рік».
З питання щодо затвердження звіту про виконання районного бюджету на 2021 рік доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Любов Бондаренко.
За результатами розгляду вищезазначених питань депутатами районної ради прийняті відповідні рішення.