Онлайн виставка до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 16:15

15 лютого 2009 року відзначалося 20-річчя виведення радянських військ  з території республіки Афганістан. Архівним відділом, тоді ще Артемівської райдержадміністрації., до тієї річниці була зібрана колекція документів (листи, фотографії, спогади і т.і.). В 2019 році архівним відділом на сайті Бахмутської райдержадміністрації розміщено онлайн виставку «Експонування документів колекції, присвяченої 20-річчю виведення військ з Афганістану (2009) (Фонд №320).

Сьогодні, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, коли ми згадуємо подвиг наших співвітчизників, які загинули, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок, та вшановуємо тих, хто з гідністю повернувся на рідну землю, є привід ще раз згадати ті події, переглянувши нашу онлайн виставку.