Відбулась обласна нарада щодо виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2015 № 115 «Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв»
15 лютого голова Бахмутської РДА Олексій Рослов, заступник голови Сергій Кальян і фахівці райдержадміністрації взяли участь у онлайн-нараді з питань додержання вимог розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2015 № 115 «Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв (із змінами) на території області.
До участі в онлайн-нараді, яку проводив заступник голови облдержадміністрації Вадим Філашкін, були запрошені керівники райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, міських, селищних і сільських громад області.
На нараді було наголошено на необхідності додержання вимог вищезазначеного розпорядження, в тому числі забезпечення виконання вимоги стосовно заборони продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння).