Звернення голови Бахмутської райдержадміністрації з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 09:35

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Ветерани війни в Афганістані та члени сімей воїнів-афганців!

15 лютого, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, ми віддаємо глибоку шану героїзму воїнів-афганців, українців, які брали участь у локальних війнах і врегулюванні військових конфліктів, з честю та гідністю виконували свою непросту місію на території інших держав.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто пролив свою кров заради забезпечення миру, кому не судилося з тих війн повернутися до рідної домівки.

Шановні воїни-інтернаціоналісти, дякую вам за вашу мужність і відданість військовому обов’язку. У цей пам’ятний день зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, достатку, успіхів у всіх ваших починаннях. Бажаю, щоб біль війни назавжди залишився в минулому, щоб ваше життя було наповнене щастям, а на благословенній українській землі назавжди запанував мир.

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації               Олексій РОСЛОВ