A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

На апаратних нарадах обговорили питання поточної діяльності структурних підрозділів Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 14.02.2022 11:43
Кількість переглядів: 441

Фото без опису

14 лютого голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов провів апаратні наради з керівниками структурних підрозділів з правом юридичної особи, начальниками відділів райдержадміністрації та начальниками відділів апарату райдержадміністрації. Були розглянуті питання роботи за основними напрямками діяльності Бахмутської РДА, завдання та заходи, заплановані на поточний тиждень.

Олексій Рослов тримає на постійному контролі питання щодо епідситуації в районі. В.о. головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради» (далі – КНП) Валерія Леонова повідомила, що на сьогоднішній день триває перший етап вакцинації проти поліомієліту. Всі структурні підрозділи КНП забезпечені даною вакциною, а також у наявності в достатній кількості вакцини проти COVID-19 для продовження вакцинації населення.

Задля вирішення питань розвитку медичної сфери району КНП співпрацює з багатьма неурядовими благодійними організаціями. Завдяки співробітництву з Міжнародною гуманітарною організацією «Лікарі світу» на безоплатній основі буде розроблена стратегія розвитку КНП на п’ять років; розробник даного планувального документу – Харківська експертна група підтримки медичної реформи.

На нараді також були обговорені питання стосовно підготовки до проведення засідання колегії Бахмутської РДА, публічного звіту голови райдержадміністрації за 2021 рік, що відбудуться 16.02.2022.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора