Бахмутський район узяв участь у обласних штабних тренуваннях з цивільного захисту

Дата: 10.02.2022 14:45

Сьогодні керівництво Бахмутського району, керівники районних спеціалізованих служб цивільного захисту, голови місцевих рад територіальних громад і керівники військово-цивільних адміністрацій району беруть участь у обласних штабних тренуваннях «Дії органів управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Донецької області та її ланок в умовах підвищення загроз та ризиків виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, можливого ускладнення воєнно-політичної обстановки».

Головною метою тренувань є відпрацювання евакуаційних заходів органами територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Донецької області та її ланок.

Під час тренувань органами управління і силами цивільного захисту Бахмутського району було визначено низку невідкладних заходів щодо евакуації мешканців деяких населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, до м. Бахмут. Були опрацьовані питання евакуації та розміщення населення, життєзабезпечення евакуйованих громадян, визначення кількості задіяних транспортних засобів і маршрутів їх пересування, вжиття заходів з охорони об’єктів критичної інфраструктури, вивезення матеріальних цінностей.

– Наше спільне завдання – забезпечити належний рівень готовності районних спеціалізованих служб цивільного захисту, органів місцевого самоврядування, військово-цивільних адміністрацій Бахмутського району до злагоджених дій задля забезпечення захисту мирного населення в умовах загострення воєнно-політичної обстановки або виникнення надзвичайних ситуацій на території району,  – наголосив під час тренувань голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов.