Увага! Оголошення про публічний звіт голови Бахмутської районної державної адміністрації

Дата: 09.02.2022 14:01

16 лютого 2022 року об 11.00  в адміністративній будівлі Бахмутської райдержадміністрації (м. Бахмут, вул. Сибірцева, буд. 33, II поверх, велика зала засідань) відбудеться публічний звіт голови Бахмутської райдержадміністрації Рослова Олексія Вікторовича.

Під час публічного звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності Бахмутської райдержадміністрації в 2021 році.

Регламент заходу:

11.00 - 11.50 – презентація публічного звіту голови Бахмутської райдержадміністрації;

11.50 - 12.20 – запитання та відповіді.

Відповідальні відділи: структурні підрозділи Бахмутської райдержадміністрації.

Контактна особа з питань проведення заходу: керівник апарату Бахмутської райдержадміністрації Тутова Надія Олексіївна;

тел. (050)255-61-04;  e-mail: art.a@dn.gov.ua .

Звіт оприлюднено на офіційному вебсайті Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області в розділі «Прозора влада».

Бахмутська райдержадміністрація