Вітаємо чоловічу волейбольну команду ветеранів з перемогою
5-6 лютого в м. Слов‘янськ пройшов Кубок Донецької області з волейболу серед команд ветеранів териториальних громад (45 років і старше). У змаганнях взяли участь команди Лиманської ОТГ (ВК «Колос»), Шахівської ТГ, Іллінівської ОТГ, Слов‘янської ТГ , збірні команди Бахмутського, Покровського та Краматорського районів.
Учасники змагань провели цікаві ігрові зустрічі та показали гідну підготовку. В заліковому підсумку перемогу здобула команда Бахмутського району, друге місце посіла команда Покровського району, третє почесне місце здобула команда Іллінівської ОТГ.
Команди переможців були нагородженні грамотами управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, кубками та медалями відповідного ступеню. Відзначені були і кращі гравці змагань: Сорока Сергій, Бахмутський район, Бірюкова Ольга, Слов‘янська ТГ; Щербак Олександр, Покровський район.