У Бахмутському міському центрі зайнятості проведено онлайн-семінар для безробітних

Дата: 31.01.2022 08:28

26 січня у Бахмутському міському центрі зайнятості відбувався  онлайн-семінар для безробітних з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Спікером заходу виступив представник Бахмутського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Олексій Сергєєнко.

Слухачі отримали детальну інформацію про умови проходження військової служби за контрактом. Учасників ознайомили з  переліком документів, які  необхідно надати тим, хто виявив бажання проходити військову службу за контрактом. Шукачі роботи дізналися про перелік основних загальних спеціальностей, обговорили грошове та речове забезпечення, пільги для військовослужбовців. Також звернули увагу присутніх на те, що на сьогодні створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців.

На завершення семінару  слухачі отримали відповіді на свої запитання.