A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Відбулося засідання колегії Донецької облдержадміністрації

Дата: 27.01.2022 16:09
Кількість переглядів: 415

Фото без опису

27 січня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов узяв участь у засіданні колегії Донецької облдержадміністрації, що проводив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

На порядок денний було винесено питання про виконання обласного Плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2017-2021 роки на території Донецької області.

Начальник управління містобудування та архітектури Донецької облдержадміністрації Василь Теклюк повідомив, що за період реалізації Плану заходів всього елементами доступності було обладнано 817 будівель соціального та житлово-громадського призначення: 146 об’єктів охорони здоров’я, 90 об’єктів освіти, 63 об’єкти культури, 28 фізкультурно-спортивних споруд, 43 аптеки, 5 об’єктів територіальних підрозділів Пенсійного фонду України, 152 об’єкти торгівлі та обслуговування, 15 фінансових установ, 94 багатоквартирних житлових будинків, де мешкають люди з інвалідністю, 43 будівлі, де розташовані органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, 22 об’єкти соціального захисту населення, 14 об’єктів житлово-комунального господарства, 102 об’єкти іншого призначення.

Також проведена значна робота щодо пристосування інженерно-транспортної інфраструктури до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. В населених пунктах Донецької області облаштовано з’їздами або пониженими бордюрами близько 1356 перехресть і пішохідних переходів. Станом на 31 грудня 2021 року кількість зупинок громадського транспорту, частково пристосованих для людей з інвалідністю, становить 250 одиниць. В області функціонує 221 світлофорний об’єкт, з  них 112 обладнано звуковими сигналами для можливості орієнтування та комфортного пересування людей з вадами зору.  

На Донеччині функціонують 365 одиниць громадського транспорту, що пристосований для перевезення маломобільних груп населення.  Надання транспортних послуг людям з інвалідністю, що пересуваються у візках, здійснюється спеціалізованими автомобілями, пристосованими до потреб маломобільних громадян, спеціально створених служб перевезень «Соціальне таксі». В області такі служби перевезень функціонують у 7 територіальних громадах: Авдіївській, Бахмутській, Маріупольській, Мар’їнській, Покровській, Соледарській міських, Очеретинській селищній громадах.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора