Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем Соборності України

Дата: 21.01.2022 14:40

Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

22 січня 1919 року був ухвалений Акт злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який фактично об’єднав український народ і землі, розділені історією та кордонами інших держав.

День Соборності України – символ єдності українців, що засвідчує цілісність Української держави, сповідування єдиної національної ідеї.

Кращі представники українського народу в різні часи боронили і нині захищають українську державність, відстоюють незалежність і територіальну цілісність країни. Лише в єдності помислів, дій та прагнень ми можемо досягти величної мети – розбудови і зміцнення незалежної, демократичної, економічно  і духовно багатої України.

У цей урочистий день зичу вам миру, добра і родинного щастя. Бажаю вам нових трудових звершень і вагомих здобутків на благо нашого народу,  в ім’я процвітання України.

Завжди пам’ятаймо – в єдності наша сила!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                             Олексій РОСЛОВ