Привітання голови Бахмутської райдержадміністрації зі святом Водохреща!

Дата: 19.01.2022 09:26

Дорогі земляки!

Прийміть щирі слова вітання зі святом Водохреща!

Цей день знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Ісуса Христа та Богоявлення Господнє.

Свято Водохреща здавна було для українців джерелом світлої радості, очищення душі від нещирого і недоброго , зміцнення віри в перемогу добра і краще майбутнє. Це свято світлих помислів та нових починань.

У цей величний день бажаю, щоб серце кожного з нас  було сповнене  любов’ю, милосердям і добротою. Хай наші помисли будуть світлими, а вчинки – шляхетними. Зичу всім вам міцного здоров’я, душевного спокою, жити в мирі, добрі та злагоді.

Прийнято вважати, що цього дня вся вода стає благодатною і цілющою. Нехай свято Водохреща змиє святою водою всі негаразди, освятить життя кожного, а на ваші оселі зійде Божа благодать.

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації             Олексій РОСЛОВ