Нагадуємо про необхідність подання документів для призначення житлових субсидій і пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу на 2022 рік!

Дата: 18.01.2022 13:37

Житлові субсидії або пільги на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива надаються один раз на рік у грошовій готівковій формі і призначаються, якщо домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення.

Для призначення субсидії або пільги на придбання твердого пічного палива і скрапленого газу на 2022 рік необхідно звернутися за місцем свого проживання до посадової особи виконавчого органу або центру надання адміністративних послуг з відповідною заявою та декларацією, до якої додається довідка про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та документи, що посвідчують особу (паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків тощо).

Граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу для надання у 2022 році пільг дорівнюють:

- твердого палива – 3310,96 грн. за 1 тонну;

- скрапленого газу – 331,10 грн. за 1 балон.

За більш детальною інформацією мешканців Бахмутського району просимо звертатись до уповноважених осіб органів місцевого самоврядування за місцем проживання або до управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації за телефоном: (0627)44-71-55.