Нехай кожну дитину огортає любов і доброта
6 січня, напередодні Різдва Христова, голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов відвідав Сіверську і Званівську територіальні громади, де зустрівся з родинами загиблих учасників АТО Дмитра Мєдвєдєва і Сергія Перепелиці та привітав їх дітей з новорічними і різдвяними святами.
Керівник району побажав синам загиблих військовослужбовців міцного здоров’я, успіхів у навчанні, здійснення мрій та життєвих планів і вручив новорічні подарунки від голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленко і особисто від себе.
Дні новорічних і різдвяних свят особливі для дітей, бо сповнені приємних очікувань, віри в чудеса. Нехай кожну дитину огортає душевне тепло, любов і доброта.
Наш обов’язок перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за свободу і незалежність України, – зробити все, щоб їх діти завжди відчували підтримку і турботу з боку оточуючих людей.