Нехай кожну дитину огортає любов і доброта

Дата: 06.01.2022 14:53

6 січня, напередодні Різдва Христова, голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов відвідав Сіверську і Званівську територіальні громади, де зустрівся з родинами  загиблих учасників АТО Дмитра Мєдвєдєва і Сергія Перепелиці та привітав їх дітей з новорічними і різдвяними святами.

Керівник району побажав синам загиблих військовослужбовців міцного здоров’я, успіхів у навчанні, здійснення мрій та життєвих планів і вручив новорічні подарунки від голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленко і  особисто від себе.

Дні новорічних і різдвяних свят особливі для дітей, бо сповнені  приємних очікувань, віри в чудеса. Нехай кожну дитину огортає душевне тепло, любов і доброта.

Наш обов’язок перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за свободу і незалежність України, зробити все, щоб їх діти завжди відчували підтримку і турботу  з боку оточуючих людей.