На апаратній нараді розглянули питання поточної роботи структурних підрозділів Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 28.12.2021 14:01

28 грудня  голова Бахмутської РДА Олексій Рослов провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді були заслухані результати роботи за основними напрямками діяльності управлінь і відділів райдержадміністрації за минулий тиждень, завдання та заходи, заплановані на поточний.

Серед інших на нараді розглянуті питання виконання районного бюджету на 2021 рік, проведення вакцинації населення проти COVID, взаємодії з територіальними громадами з питань мобілізації та територіальної оборони, архівної справи, охорони культурної спадщини, інвентаризації об’єктів комунальної власності та водних об’єктів тощо.

Керівник апарату райдержадміністрації Надія Тутова звернула увагу керівників структурних підрозділів на прийняття Верховною Радою України Постанови  «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2022-2023 роках».

За підсумками проведення апаратної наради надані протокольні доручення.