Вічна і світла пам’ять!
27 грудня 2021 року на 69-му році життя перестало битися серце Данилова Віктора Миколайовича, колишнього голови Артемівської райдержадміністрації, голови Бахмутської районної ради, мудрого і талановитого керівника, порядної та чуйної людини.
Віктор Миколайович Данилов народився 14 лютого 1952 року в смт. Старобешеве Донецької області. Трудову діяльність розпочав у 1970 році.
З жовтня 1970 року по 1972 рік проходив службу у лавах Збройних Сил. Після закінчення Донецького політехнічного інституту працював у Старобешевському районі: з 1989 року – на посаді заступника голови КСП ім. Кірова, у 1992 році Данилова В.М. було обрано головою КСП ім. Кірова, згодом – директором СТОВ ім. Кірова.
Багато років життя Данилова В.М., його трудової біографії пов’язано з Бахмутським (колишнім Артемівським) районом. Великий досвід керівника, відповідальність, принциповість і наполегливість у роботі дозволили йому успішно працювати на керівних посадах: у 2000 році Данилова Віктора Миколайовича було призначено головою Артемівської районної державної адміністрації, в 2006-2010 роках він очолював Артемівську районну раду, в 2010-2014 роках працював на посаді голови Артемівської райдержадміністрації, з 2014 по березень 2015 року знов очолював Артемівську районну раду. Трудова діяльність Віктора Миколайовича Данилова була відзначена численними нагородами.
Нехай світлий спомин про нього назавжди залишиться в серцях рідних, колег, друзів, усіх, хто його знав, любив і шанував.
Керівництво і колектив Бахмутської райдержадміністрації висловлюють щирі співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати.
Світла і вічна пам’ять…