A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Пожежна безпека під час новорічних та Різдвяних свят

Дата: 28.12.2021 11:23
Кількість переглядів: 434

Фото без опису

За останні 10 років в Україні зареєстровано 730 456 пожеж, з них понад 22 тисячі на суб'єктах господарювання. Як бачимо, загальна кількість пожеж припадає на господарства, які не відносяться до промислових та сільськогосподарських. Основною причиною виникнення пожеж з загибеллю людей є необережне поводження громадян з вогнем.

Наближаються новорічні та Різдвяні свята. Святково прибираються домівки, встановлюються та прикрашаються ялинки, розвішуються гірлянди, іграшки. Тому хочеться, щоб свято не перетворилося на вогнище, в якому згоряє людське майно та навіть життя.

Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області, напередодні новорічних свят нагадує:

- встановлювати ялинку потрібно  на стійкій поверхні віддалік від електроприладів і побутових опалювальних печей та камінів;

- забороняється встановлювати та запалювати на ялинці свічки та бенгальські вогні;

- забороняється палити біля ялинки;

- не використовуйте саморобні гірлянди та електричні подовжувачі;

- не залишайте без нагляду ввімкнені гірлянди та інші електричні прилади;

- не залишайте дітей  біля ялинки без нагляду дорослих;

- подбайте про наявність у мешканні первинних засобів пожежогасіння (вогнегасника, піску, або спеціальної ковдри). 

Але якщо сталася пожежа?

Вивести з приміщення присутніх осіб, особливо літніх людей і дітей. Зателефонувати за номером «101» та викликати підрозділ ДСНС. Прийняти міри до локалізації вогнища загоряння та його тушіння. При цьому не слід забувати, що в приміщенні знаходяться електричні прилади під напругою. Перед використанням води потрібно вимкнути автоматичні запобіжники. Для запобігання поширення полум’я можливо використовувати ковдру або якусь іншу цупку тканину, пісок, вогнегасник. Бажано не відчиняти вікна та двері, оскільки протяг буде більше роздмухувати полум'я. Якщо пожежу не вдається приборкати або локалізувати своїми силами необхідно прийняти міри до евакуації жителів під'їзду, дому.

Бахмутське міське відділення вітає усіх з новорічними та Різдвяними святами! Бажає щастя та здоров'я, наснаги та безпеки як наприкінці 2021 року так і в прийдешньому 2022 році.

Бахмутське міське відділення

управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування

України в Донецькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора