Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем працівників архівних установ України

Дата: 24.12.2021 08:23

Шановні працівники архівних установ Бахмутського району!

Вітаю вас з професійним святом –

Днем працівників архівних установ України!

Неможливо переоцінити важливість щоденної роботи архівістів. За кожним із документів – доля людей, історія родин, міст і сіл, споруд і вулиць, що є підґрунтям у складанні літопису Бахмутського району, родоводу його мешканців. Ви допомагаєте виявити нові історичні факти, згадати забуті імена і події. Завдяки вашій професійній діяльності стали можливими доступ до документальної бази досліджень, утвердження історичної правди і справедливості.

Висловлюю глибоку вдячність за щоденну сумлінну працю всім зберігачам архівної спадщини нашого народу, яка ґрунтується на документах, фактах і реальних подіях.

З нагоди вашого професійного свята щиро бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, щастя та благополуччя. Зичу вам творчої енергії, цікавих знахідок, нових успіхів у вашій професійній діяльності.

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                       Олексій РОСЛОВ