Відбулося засідання колегії Донецької облдержадміністрації

Дата: 23.12.2021 16:41

23 грудня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов узяв участь у засіданні колегії облдержадміністрації, що проводив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2021 рік.

2. Про проект Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2022 рік.

3. Про розробку проектів маркетингової стратегії та бренду Донецької області.

4. Про обласну цільову програму сприяння розвитку громадянського суспільства на 2022-2026 роки.

5. Про внесення змін до Регіональної програми розвитку автомобільних доріг Донецької області на 2019-2022 роки.

6. Про виконання заходів Регіональної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Донецькій області на 2017-2021 роки та проект Регіональної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Донецькій області на 2022-2024 роки.

7. Про виконання Програми поводження з відходами в Донецькій області на 2016-2020 роки та перспективи подальшого розвитку системи управління відходами в Донецькій області.

На засіданні колегії підведені підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2021 рік і реалізації в області програми Президента України «Велике будівництво», в цілому схвалено проект Програми на 2022 рік.

Також розглянуті підсумки п’ятирічної роботи з виконання Регіональної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Донецькій області на 2017-2021 роки та схвалено проект Регіональної цільової програми на 2022-2024 роки.

За результатами розгляду та обговорення питань порядку денного Павло Кириленко доручив структурним підрозділам Донецької облдержадміністрації підготувати відповідні проекти розпоряджень.