A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

У Бахмутській райдержадміністрації проведено просвітницький захід з питань захисту викривачів

Дата: 23.12.2021 15:25
Кількість переглядів: 571

Фото без опису

23 грудня співробітниками відділу з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції Бахмутської райдержадміністрації для працівників апарату і структурних підрозділів райдержадміністрації проведено просвітницький захід з питань захисту викривачів.

Під час навчання було наголошено, що корупція впливає на всі сфери суспільного життя і зачіпає інтереси усіх громадян. Ефективна боротьба з корупцією можлива тоді, коли кожен громадянин обізнаний із своїми можливостями викривати корупцію, впевнений у належному захисті його прав від можливих заходів негативного впливу, а у суспільстві сформована повага до викривачів корупції як відповідальних громадян.

Одним із способів досягнення таких результатів є запровадження усіма установами механізмів заохочення та формування культури повідомлення.

Правову основу формування та функціонування механізму заохочення й формування культури повідомлення складають Конвенція Організації Об’єднаних Націй проти корупції (ст. 33), Кримінальна конвенція Ради Європи про боротьбу з корупцією (ст. 22), Цивільна конвенція Ради Європи про боротьбу з корупцією (ст. 9).

Учасникам навчання були надані роз’яснення таких понять як викривач і повідомлення, а також  інформація щодо функціонування внутрішніх і регулярних каналів повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», щодо прав і гарантій захисту викривачів, передбачених законодавством.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора