Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем енергетика

Дата: 22.12.2021 08:48

Шановні працівники і ветерани енергетичної галузі!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика!

Без вашої праці неможливо уявити наші будні та свята. Немає жодної галузі, яка б не залежала від вас. Завдяки вашій щоденній напруженій роботі у Бахмутському районі безперебійно працюють соціальні установи та заклади, підприємства промисловості, транспорту і зв’язку.

Вам часто доводиться працювати в екстремальних умовах, вирішувати складні робочі питання, запобігати аварійним ситуаціям. Ваша праця вимагає високого професіоналізму, пильності та відповідальності,  іноді навіть пов’язана з ризиком для життя.

Від імені всіх жителів Бахмутського району  висловлюю вам глибоку вдячність за світло, тепло і затишок у наших домівках, освітлені вулиці та площі наших міст і сіл. Велика подяка вам за самовіддану працю.

Цього святкового дня прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, миру, родинного щастя та благополуччя. Нехай у ваших оселях завжди сяє вогник надії, віри та любові.

З повагою та вдячністю,

голова Бахмутської райдержадміністрації                        Олексій РОСЛОВ