A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

На апаратній нараді розглянули питання поточної роботи управлінь і відділів Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 21.12.2021 10:58
Кількість переглядів: 548

Фото без опису

21 грудня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов за участю першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Кальяна, голови районної ради Світлани Кіщенко провів щотижневу апаратну нараду з  керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді розглянуті питання, що стосуються основних напрямків роботи управлінь і відділів райдержадміністрації: виконання районного бюджету, соціальний захист населення, питання сфери охорони здоров’я,  взаємодія з територіальними громадами щодо проведення інвентаризації об’єктів комунальної власності, водних об’єктів, мереж газопостачання,  надання громадам методичної допомоги з питань захисту прав й інтересів дітей, архівної справи, ознайомлення держслужбовців з новим у законодавстві й інші.

Олексій Рослов тримає на постійному контролі питання, що стосуються епідеміологічної ситуації на території Бахмутського району. Заступник головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради» Ірина Шпаченко проінформувала про стан справ  щодо вакцинації мешканців громад проти COVID-19, роботу центрів масової вакцинації населення, забезпечення вакцинами медичних закладів і установ району.

Керівник апарату райдержадміністрації Надія Тутова акцентувала увагу начальників управлінь і відділів на необхідність підвищення кваліфікації працівників у наступному році, а також на належне ведення обліку, зберігання та використання документів для службового користування.

За підсумками проведення апаратної наради надані протокольні доручення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора