Діти Часовоярської громади отримали подарунки до Дня Святого Миколая
17 грудня у Мистецькій школі м. Часів Яр для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, Часовоярської громади було влаштовано яскраве музичне свято біля новорічної ялинки.
На святковий захід із щирими вітаннями та подарунками завітали численні гості: керівник апарату Бахмутської райдержадміністрації Надія Тутова, секретар Часовоярської міської ради Сергій Чаус, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Боровікова, представники Донецького апеляційного суду, Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Об’єднаних сил, Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області.
З Днем Святого Миколая від імені голови Бахмутської райдержадміністрації Олексія Рослова дітей привітала керівник апарату райдержадміністрації Надія Тутова. Завдяки співпраці Бахмутської райдержадміністрації із соціальними партнерами кожен юний учасник свята отримав солодкі подарунки.
Для дітей День Святого Миколая – по-особливому довгоочікуване свято, тому важливо, щоб цього дня кожна дитина відчула любов, душевне тепло і турботу.