Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем працівника державної виконавчої служби України

Дата: 17.12.2021 09:21

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Щиро вітаю вас із професійним святом –

Днем працівника державної виконавчої служби України!

Ваша місія почесна і відповідальна – захист конституційних прав громадян, організація своєчасного, повного і неупередженого виконання судових рішень відповідно до законів України.
Ваша професія вимагає від вас глибоких фахових знань і моральних чеснот, тому що  громадяни розраховують на вашу сумлінність і об’єктивність.

Переконаний, що всі працівники державної виконавчої служби усвідомлюють відповідальність, яка на них покладена, тому й надалі вірно служитимуть інтересам країни та її громадян.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, добра і злагоди в родинах, нових успіхів і досягнень у професійній діяльності.

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                      Олексій РОСЛОВ