A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

На Донеччині презентовано програму підвищення кваліфікації «Врядування в умовах конфліктного та постконфліктного врегулювання»

Дата: 17.12.2021 08:13
Кількість переглядів: 514

Фото без опису

16 грудня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов і перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Кальян взяли участь у презентації спеціальної професійної (сертифікатної) програми підвищення кваліфікації «Врядування в умовах конфліктного та постконфліктного врегулювання», що відбулася у Краматорську.

Навчатися за програмою зможуть державні службовці категорії «Б», «В», посадові особи місцевого самоврядування, зокрема працівники військово-цивільних адміністрацій, особи, які претендують на зарахування до кадрового резерву для роботи в органах влади після відновлення їх функціонування на деокупованих територіях Донецької та Луганської областей. Загальна тривалість програми складатиме 6 місяців. Проведення аудиторних і дистанційних занять триватиме два дні на тиждень.

Нагадаємо, у листопаді було підписано Меморандум про співпрацю Фонду Ганнса Зайделя та Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України з метою налагодження діалогу та посилення спроможності кадрів в умовах конфліктного і постконфліктного врядування.

У рамках проекту Києво-Могилянською школою врядування ім. Андрія Мелешевича Національного університету «Києво-Могилянська академія» буде розроблено і апробовано програму підвищення кваліфікації «Врядування в умовах конфліктного та постконфліктного врегулювання» для державних службовців військово-цивільних адміністрацій Донецької та Луганської областей.

У подальшому проект сприятиме підготовці кадрів для відновлення органів влади на звільнених від окупації територіях.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора