A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

До уваги представників інститутів громадянського суспільства та всіх жителів Бахмутського району!

Дата: 15.12.2021 15:02
Кількість переглядів: 626

Фото без опису

Міністерство соціальної політики України оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект/ініціативу «Будуємо країну без бар’єрів разом».

Конкурс проводиться на виконання Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р.

Метою даного проекту є виявлення найкращих ініціатив і успішних кейсів, реалізованих у громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити відповідну аплікаційну форму та до 7 лютого 2022 року надіслати їх на адресу Бахмутської райдержадміністрації: art.a@dn.gov.ua з поміткою «Кращий соціальний проект».

За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів і громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора