У Бахмутській райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати й інших соціальних виплат

Дата: 15.12.2021 11:48

15 грудня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов провів чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Члени комісії ретельно розглянули питання погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове Державне соціальне страхування 6 особами, які обрали спрощену систему оподаткування та мають станом на 01.12.2021 року заборгованість із сплати ЄСВ, і результати роботи комісії з вищезазначеного питання після проведення попередніх засідань.

За підсумками роботи комісії спостерігається зменшення заборгованості зі сплати ЄСВ суб’єктами підприємницької діяльності Бахмутського району, що свідчить про ефективність прийнятих рішень і вжитих заходів.

За результатами розгляду питань порядку денного комісією прийнято низку рішень щодо підвищення ефективності роботи у сфері ліквідації боргових зобов’язань і легалізації доходів, а також членам комісії надано конкретні доручення щодо вжиття дієвих заходів із погашення заборгованості зі сплати ЄСВ стосовно кожного суб’єкта підприємницької діяльності.