Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем працівників суду України

Дата: 15.12.2021 08:08

Шановні судді та працівники суду!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

День працівників суду України – свято, що об’єднує всіх, хто присвятив свою професійну діяльність служінню законності, гуманізму і захисту прав людини.

Неупереджене, незалежне і справедливе правосуддя – запорука суспільної злагоди, довіри громадян до влади. На вас лежить величезна відповідальність, до вас звернені особливі сподівання і надії людей.

Впевнений, що й надалі високий професіоналізм, людські якості суддів і працівників суду, помножені на досвід і знання, сприятимуть утвердженню верховенства права в нашій державі, зміцненню правопорядку в суспільстві, надійному захисту громадян.

У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, миру, благополуччя й нових професійних досягнень у вашій відповідальній та благородній праці!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                Олексій РОСЛОВ