Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем працівників суду України
Шановні судді та працівники суду!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!
День працівників суду України – свято, що об’єднує всіх, хто присвятив свою професійну діяльність служінню законності, гуманізму і захисту прав людини.
Неупереджене, незалежне і справедливе правосуддя – запорука суспільної злагоди, довіри громадян до влади. На вас лежить величезна відповідальність, до вас звернені особливі сподівання і надії людей.
Впевнений, що й надалі високий професіоналізм, людські якості суддів і працівників суду, помножені на досвід і знання, сприятимуть утвердженню верховенства права в нашій державі, зміцненню правопорядку в суспільстві, надійному захисту громадян.
У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, миру, благополуччя й нових професійних досягнень у вашій відповідальній та благородній праці!
З повагою,
голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій РОСЛОВ