Відбулась обласна онлайн-нарада з питань забезпечення на території області виконання законодавчих актів щодо територіальної оборони

Дата: 13.12.2021 16:48

13 грудня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов і  перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Кальян  узяли участь у онлайн-нараді з питань забезпечення на території області виконання законодавчих актів, що стосуються оборони, організації та виконання завдань територіальної оборони, що проходила під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна.

На нараді розглянуті питання щодо розробки (перегляду) і затвердження регіональної та місцевих Програм з підготовки територіальної оборони, визначення місць розміщення частин територіальної оборони, укладання договорів оренди, проведення поточного ремонту будівель, обладнання місць розміщення техніки і складських будівель, а також проблемні питання, які потребують взаємодії з місцевими органами влади стосовно формування та розміщення частин територіальної оборони області.

Керівники райдержадміністрацій проінформували про стан справ щодо взаємодії  з районними Територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки і командирами окремих батальйонів територіальної оборони в частині розробки і затвердження місцевих Програм забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці.