На апаратній нараді розглянули питання поточної роботи структурних підрозділів Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 13.12.2021 11:07

13 грудня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов за участю голови районної ради Світлани Кіщенко провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді розглянуті питання життєдіяльності району, поточної роботи управлінь і відділів райдержадміністрації: виконання районного бюджету, питання сфери охорони здоров’я, в тому числі стан справ щодо вакцинації мешканців громад проти COVID-19 і забезпечення вакцинами медустанов  району, надання населенню послуг соціального характеру, взаємодія з органами місцевого самоврядування з питань захисту прав й інтересів дітей, проведення інвентаризації об’єктів комунальної власності, водних об’єктів, лісових ресурсів, з питань архівної справи, цивільного захисту й інші.

Керівник апарату райдержадміністрації Надія Тутова акцентувала увагу керівників структурних підрозділів на необхідність підготовки до кінця поточного року проектів розпоряджень голови райдержадміністрації про втрату чинності розпоряджень щодо профільних комісій, робочих груп або про оновлення їх складу у зв’язку з кадровими змінами.

За підсумками проведення апаратної наради надані протокольні доручення.