A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

До відома мешканців Бахмутського району! Набули чинності нові карантинні правила!

Дата: 09.12.2021 09:35
Кількість переглядів: 319

Фото без опису

Набули чинності нові карантинні правила, зокрема для невакцинованих громадян.  

З 6 грудня 2021 року  діють  нові карантинні правила.

Основні вимоги та зміни  на жовтому та червоному рівнях епіднебезпеки.

Відповідно до змін на жовтому рівні працювати можуть лише ті громадські заклади, де всі співробітники мають принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19 або чинний негативний тест чи сертифікат про одужання.

Відвідувати такі заклади дозволяється лише людям, які також отримали принаймні одну дозу вакцини. Окрім документа про вакцинацію для відвідування закладу підійде і чинний негативний тест або сертифікат про одужання.

 З 6 грудня  2021 року  всі заклади мають перевіряти наявність COVID-документів як у співробітників, так і у відвідувачів.

Умови роботи та відвідування громадських закладів на жовтому та червоному рівнях  відрізняються, основна відмінність полягає у використанні документів про отримання щеплення.

Якщо на жовтому рівні епіднебезпеки можна використовувати документ про отримання однієї дози вакцини (жовтий COVID-сертифікат чи довідку 063-О), на червоному – лише документ про отримання повного курсу вакцинації (зелений COVID-сертифікат, міжнародне свідоцтво про вакцинацію).

Негативний тест чи сертифікат про одужання дозволяється використовувати на обох рівнях епіднебезпеки.

Слід взяти до уваги,  що з 6 грудня 2021 року термін дії жовтого COVID-сертифіката буде зменшений до 30 днів. Раніше він становив 120 днів. Це означає, що на 31-й день сертифікат про отримання першої дози вакцини проти COVID-19 не буде дійсним.

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора