БАХМУТСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!

Дата: 08.12.2021 11:14

На виконання Закону України від 03 листопада 2020 року № 943-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» (далі - Закон), центри надання адміністративних послуг, утворені при районних державних адміністраціях, функціонують до початку роботи центрів надання адміністративних послуг, утворених відповідними міськими, селищними радами в адміністративних центрах районів (станом на 1 січня 2020 року), але не пізніше 31 грудня 2021 року.

Враховуючи вищезазначене, відділ з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Бахмутської районної державної адміністрації повідомляє про припинення прийому документів Центром надання адміністративних послуг при Бахмутській районній державній адміністрації з 15 грудня 2021 року у зв’язку із ліквідацією.

У разі виникнення питань звертатися за телефоном : (0627) 44-67-04