Рішенням районної комісії внутрішньо переміщеним особам призначені соціальні виплати

Дата: 08.12.2021 10:31

8 грудня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов у онлайн-режимі провів щотижневе засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні розглянуті питання про призначення (відновлення) щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, і про призначення різних видів державної допомоги.

У ході роботи члени комісії розглянули 46 заяв, що надійшли останнім часом від внутрішньо переміщених осіб. За результатами розгляду документів за 45 заявами прийняті позитивні рішення, одному заявнику відмовлено у призначення соціальних виплат на підставі діючого законодавства.