На апаратній нараді розглянули питання поточної роботи структурних підрозділів Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 07.12.2021 10:57

7 грудня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів.

На нараді були розглянуті результати роботи за основними напрямками діяльності управлінь і відділів райдержадміністрації за минулий тиждень: виконання районного бюджету, надання соціальних послуг населенню, медичне обслуговування мешканців району, взаємодія з територіальними громадами з питань цивільного захисту, інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів і об’єктів комунальної власності,  захисту прав й інтересів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, роботи з архівними документами тощо.

Керівник району пильну увагу приділив питанням, що стосуються вакцинації населення проти COVID-19: стан забезпечення медичних закладів і установ вакцинами, робота центрів вакцинації, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення та організація вакцинації трудових колективів підприємств району.

Керівник апарату райдержадміністрації Надія Тутова акцентувала увагу керівників структурних підрозділів на здійснення постійного контролю за роботою підлеглих зі зверненнями та скаргами громадян, підкреслила необхідність надання вичерпних відповідей у визначені законодавством терміни.

За підсумками проведення апаратної наради надані протокольні доручення.