Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 08:32

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування,

депутати місцевих рад Бахмутського району!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язане з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного села, міста, району. І на вас, шановні колеги, покладена велика відповідальність за соціально-економічний розвиток територіальних громад, добробут людей, створення для них комфортних умов проживання.

У цей урочистий день прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо мешканців Бахмутського району. Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування. Зичу вам жити при доброму здоров’ї, в мирі та злагоді.  Бажаю родинного щастя, достатку і затишку у ваших оселях.

Нехай цей день об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста і села багатими і гарними, додасть нам сил і натхнення на добрі справи в ім’я майбутнього України.

З повагою та вдячністю,

голова Бахмутської райдержадміністрації                                       Олексій РОСЛОВ