Робоча зустріч голови Бахмутської райдержадміністрації з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

Дата: 06.12.2021 16:26

6 листопада пройшла робоча зустріч голови Бахмутської райдержадміністрації Олексія Рослова з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Під час зустрічі були обговорені питання щодо дотримання прав людини й основних свобод на території Бахмутського району, сприяння стабілізації ситуації та зниження напруженості місцевого населення під час проведення ООС. Також значну увагу в ході зустрічі приділили таким питанням: процес впровадження реформи децентралізації (позитивний досвід та виклики); економічний розвиток і працевлаштування в громадах, допомога внутрішньо-переміщеним особам.

Керівництво Бахмутського району на чолі з головою райдержадміністрації вдячне спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ за співпрацю і сподівається на допомогу у вирішенні нагальних питань населених пунктів Бахмутського району, розташованих на лінії зіткнення.