A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

У Бахмутському районі пройшли урочистості до Дня місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2021 16:09
Кількість переглядів: 410

Фото без опису

 

6 грудня у Бахмутському районі пройшов урочистий захід з нагоди Дня місцевого самоврядування. Голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов і голова районної ради Світлана Кіщенко привітали з професійним святом запрошених на урочистості працівників органів місцевого самоврядування району.  

Олексій Рослов, звертаючись до присутніх, наголосив:

 – Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язане з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного села, міста, району. І на вас, шановні колеги, покладена велика відповідальність за соціально-економічний розвиток територіальних громад, добробут людей, створення для них комфортних умов проживання.

За плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади Подяками  Бахмутської райдержадміністрації та районної ради нагороджені кращі працівники органів місцевого самоврядування Бахмутського району, депутати районної ради і місцевих рад територіальних громад.

  У цьому році райдержадміністрацією та районною радою був запроваджений Конкурс місцевих ініціатив розвитку територіальних громад Бахмутського району Донецької області на 2021-2022 років, між райдержадміністрацією, районною радою та громадами району укладена Угода про соціальне партнерство, спрямована на співробітництво  щодо вирішення соціально-економічних питань громад у рамках Конкурсу. На початку 2022 року за рахунок коштів районного бюджету буде проведено фінансування для реалізації в громадах 15 проектів, і сьогодні в урочистій обстановці їх автори отримали сертифікати на фінансування проектів-переможців.

Нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наш район, села, міста багатими і гарними та додасть нам сил і натхнення на добрі справи!

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора